nguen_van_diep_vac.png

14 серпня 2023

Презентація першої в світі вакцини проти АЧС на Форумі “Зерно. Свині. Мʼясо - 2023”

 

У рамках форуму ви матимете можливість познайомитись з провідною  ветеринарно-фармацевтичною компанією AVAC з Вʼєтнаму. Ця компанія займається дослідженням та розробкою ветеринарних препаратів і на сьогодні є однією з провідних у світі.

 

Зусилля AVAC спрямовані на підвищення безпеки в галузі свинарства шляхом подолання африканської чуми свиней.

 

Одним з найважливіших досягнень компанії AVAC є вакцина AVAC ASF Live, яка стала першою в світі вакциною проти африканської чуми свиней. Ця вакцина забезпечує ефективний захист свиней та успішно пройшла численні  випробування, які підтвердили її надзвичайну ефективність та безпечність.

 

Вакцина AVAC ASF Live вже отримала дозвіл на комерційний продаж підприємствам з вирощування, та компанія активно планує розширювати свої можливості й розповсюджувати доступ до неї в інші країни. Ця вакцина відіграє ключову роль у забезпеченні глобальної безпеки в свинарстві та сприяє покращенню умов для розвитку бізнесу мʼясної галузі.

 

Асоціація “М’ясної галузі” вже ініціювала реєстрацію цієї вакцини в Україні.

 

На форумі "Зерно. Свині. М'ясо - 2023", доктор Нгуєн Ван Дієп, директор компанії AVAC виступить з важливою доповіддю про можливості та ефективність вакцини для сталого розвитку бізнесу в свинарстві, важливість її впровадження в різних країнах.

 

Наявність в вакцини проти африканської чуми свиней в Україні зіграє позитивну роль для реалізацію міжгалузевої програми "Нове свинарство 2025" та зробить бізнес в свинарстві захищеним, потенційно збільшить привабливість інвестицій у свинарство.

 

Не пропустіть унікальну можливість взяти участь у цьому надважливому заході та дізнатися більше про першу вакцину проти АЧС від її розробників, а також про інші перспективи вітчизняного свинарства у кооперації із рослинництвом та мʼясною галуззю.

 

Реєстрація на Форум "Зерно.Свині.М'ясо - 2023" вже відкрита, кількість місць обмежена.

 

Коротка біографія директора AVAC, доктора наук Нгуєна Ван Дієпа:

2001-2006: Отримав ступінь доктора ветеринарної медицини у В'єтнамському національному університеті сільського господарства.

2006-2008: Здобув ступінь магістра ветеринарної медицини у В'єтнамському національному університеті сільського господарства.

2009-2013: Працював викладачем у В'єтнамському національному університеті сільського господарства.

2013-2018: Продовжив наукову діяльність та отримав ступінь доктора філософії у ветеринарній медицині у Університеті Міязакі, Японія.

2018-2021: Проводив постдокторські дослідження в Університеті Кагошіма, Японія.

З 2021 по даний час: Займає посаду генерального директора у компанії AVAC з обмеженою відповідальністю.

 

Наукові інтереси: Вірусні хвороби свиней, вакцини проти вірусів.

 

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ТА ЧАС

  • Гольф центр Київ
  • Офіційна частина відбудеться 15.09.2023 з 10:00 до 18:00

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь до нас за номером телефону +380674527770 або електронною поштою 2023@meatindustry.com.ua

Copyright © 2023. All rights reserved.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ТА ЧАС

  • Гольф центр Київ
  • Офіційна частина відбудеться 15.09.2023 з 10:00 до 18:00

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтесь до нас за номером телефону +380674527770 або електронною поштою 2023@meatindustry.com.ua

Copyright © 2023. All rights reserved.